+371 29250084

schule@deutscheschuleriga.lv

08:00 - 18:30

Monday to Friday

+371 29250084
schule@deutscheschuleriga.lv

Dzirnavu iela 16

Riga, Latvija

08:00 - 18:30

Monday to Friday

Organizācija

Mūsu komanda

Martin Farenfield

Martin Farenfield

Direktors
Eva Zalcmane - Ilmere

Eva Zalcmane - Ilmere

Administrācijas vadītāja
Verena Eckl

Verena Eckl

Pamatskolas vadītāja
Santa Jegorova

Santa Jegorova

Bērnudārza vadītāja
Anastasija Metlova

Anastasija Metlova

Skolas psihologs
Nina Solovjova

Nina Solovjova

Sekretāre
Sindija Vucena

Sindija Vucena

Sekretāre
Daniel Konrad

Daniel Konrad

1.a klase

Matemātika, Dabaszinības, Ētika

Melike Levent

Melike Levent

1.a klase

Asistente

Annegret Riedel

Annegret Riedel

1.b klase

Dabaszinības, Māksla, Ētika

Hanna Hörner

Hanna Hörner

1.b klase

Asistente

Andre Walter

Andre Walter

2.a klase

Vācu valodas fakultatīvs

Johanna König

Johanna König

2.a klase

Asistente

Marina Vielgut

Marina Vielgut

2.b klase

Vācu valoda, Matemātika

Vitaly Shestakov

Vitaly Shestakov

2.b klase

Asistents

Rui Gouveia

Rui Gouveia

3. klase

Sports

Francesca Quintadamo

Francesca Quintadamo

3. klase

Asistente

Verena Eckl

Verena Eckl

4. klase

Vācu valoda, Matemātika

Elizabete Liepiņa

Elizabete Liepiņa

4. klase

Asistente

Mandy Carr

Mandy Carr

Angļu valoda
Galina Lychkina

Galina Lychkina

Krievu valoda
Jelena Rešetnikova

Jelena Rešetnikova

Krievu valoda
Jevgenija Kirija

Jevgenija Kirija

Latviešu valoda
Ilva Līduma

Ilva Līduma

Latviešu valoda

Pagarinātās grupas vadītāja

Dieter Altmann

Dieter Altmann

Mūzika
Sofia Koch

Sofia Koch

Sagatavošanas grupas A vadītāja
Ilze Plūme

Ilze Plūme

Sagatavošanas grupa A

Asistente

Flurina Pempe

Flurina Pempe

Sagatavošanas grupa A

Asistente

Sarah Klempin

Sarah Klempin

Sagatavošanas grupas B vadītāja
Svetlana Dunko

Svetlana Dunko

Sagatavošanas grupa B

Asistente

Ieva Kumpiņa

Ieva Kumpiņa

Sagatavošanas grupa B

Asistente

Franziska Frei

Franziska Frei

Preschool B

Asistente

Sina Weiler

Sina Weiler

Vidējās grupas A vadītāja
Ieva Rekerte

Ieva Rekerte

Vidējā grupa A

Asistente

Tabea Parisius

Tabea Parisius

Vidējā grupa A

Asistente

Sophie Roether

Sophie Roether

Intermediate group A

Asistente

Baiba Teivāne

Baiba Teivāne

Vidējās grupas B vadītāja
Jonathan Epking

Jonathan Epking

Vidējā grupa B

Asistents

Rojin Masyan

Rojin Masyan

Vidējā grupa B

Asistents

Tove Siegel

Tove Siegel

Vidējā grupa B

Asistents

Anastasia Kamsa

Anastasia Kamsa

Vidējās grupas C vadītāja
Anna Leiendecker

Anna Leiendecker

Vidējā grupa C

Asistente

Mareen Brebenariu

Mareen Brebenariu

Vidējā grupa C

Asistente

Llila Sobotta

Llila Sobotta

Vidējā grupa C

Asistente

Sabīne Ausekle

Sabīne Ausekle

Mazuļu grupas A vadītaja
Anne Stolz

Anne Stolz

Mazuļu grupa A

Asistente

Lisa Keller

Lisa Keller

Mazuļu grupas B vadītaja
Nina Borgeest

Nina Borgeest

Mazuļu grupa B

Asistente