+371 29250084

schule@deutscheschuleriga.lv

08:00 - 18:30

Monday to Friday

+371 29250084
schule@deutscheschuleriga.lv

Dzirnavu iela 16

Riga, Latvija

08:00 - 18:30

Monday to Friday

Bērnudārzs

Bērnudārzs

Rīgas vācu skolas bērnudārzā mūsu profesionālie skolotāji no Vācijas nodrošina augstas kvalitātes izglītības attīstību jūsu bērnam no 15 mēnešu vecuma līdz pat sākumskolai. Bērnudārzs sastāv no trim vecuma grupām: jaunākā grupa (vecums 15 mēneši līdz aptuveni 3 g.v.), vidējā grupa (3-5 g.v.) un sagatavošanas grupa (5-6 g.v.).

Mūsu visaptverošās izglītības koncepcija ietver sociālo kompetenču nodrošināšanu, motorikas prasmju attīstību un emocionālo izaugsmi, kā arī vecumam pielāgota akadēmiskā mācīšanās. Liela daļa no tā tiek sasniegta, strādājot, spēlējot, veidojot, izgudrojot, stāstot, eksperimentējot, dziedot, smejoties, svinot un dodoties izglītojošās ekskursijās, lai atklātu un iekarotu pasauli. Īsumā: mācoties. Sagatavošanas gada beigās mūsu bērni brīvi pārvalda vācu valodu, var lasīt un rakstīt, kā arī viņiem ir pamatzināšanas angļu valodā un matemātikas jomā.

Šo agrīnās bērnības izglītību var papildināt ar fakultatīvām nodarbībām, kuras var izvēlēties no plaša papildus nodarbību klāsta, ko piedāvā mūsu skola, piemēram, peldēšana, slēpošana, dejas un vairāk nodarbības sākot ar sagatavošanas grupas vecumu. Mūsu visaptverošie pakalpojumi no 08:00 līdz 18:30 palīdzēs Jums saglabāt savas ikdienas darīšanas, vienlaikus nodrošinot bērnu ar nepieciešamajām dzīves prasmēm un sagatavojot viņu vieglai iestāšanai sākumskolā.