schule@deutscheschuleriga.lv

Dzirnavu iela 16

Riga, Latvija

Monday to Friday

Laipni lūdzam Rīgas vācu skolā!

Vienīgā starptautiskā skola pašā Rīgas centrā!

Uzdāviniet savam bērnam trilinguālās apmācības iespējas!

Labvēlīga vide Jūsu bērna
attīstībai un izaugsmei!

Rīgas Vācu skolu apmeklē
bērni no 27 pasaules valstīm (sept 2019)

SKOLA IR SLĒGTA

Skola ir slēgta Corona (COVID-19) vīrusa dēļ.

Attālināta apmācība notiks ar MS Teams platformas palīzību!

2020.gada 13.martā vecāki e-pastā un WhatsApp lietotnē ir saņēmuši paziņojumus no skolas administrācijas un mācību priekšmetu skolotājiem par mācību darba norisi attālināti ārkārtas situācijas apstākļos.

Apmācības notiek ar Microsoft Teams palīdzību, kuras tika sagatavotas pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas valstī.

Ar attālināto mācību procesu var iepazīties šeit

RĪGAS VĀCU SKOLA

ir starptautiska privātskola, kas dibināta 2015. gada vasarā. Rīgas vācu skola ir atvērta gan Latvijas skolēniem, gan arī bērniem no citām valstīm, kuru vecāki uzturas Latvijā. Šobrīd skolu apmeklē apmēram 160 bērni no 25 valstīm (10.2019.).  Bērni mācās angļu valodu, vācu un trešo valodu pēc izvēles. Lielākā daļa mācību stundas notiek vācu valodā. Pedagogu dzimtā valoda ir vācu valoda.

Pirmsskolas izglītības līmenī vācu pedagogiem palīdz vietējie asistenti, kuri runā gan vācu valodā, gan arī latviešu un krievu valodās.

Akadēmiskās programmas galvenais uzdevums pirmsskolas līmenī ir palīdzēt apgūt vācu valodu audzēkņiem, kuriem tā nav dzimtā valoda, lai viņi bez grūtībām varētu uzsākt mācības 1. klasē. 1. klases skolēni četras stundas nedēļā apgūs otru valodu – pēc izvēles vai nu latviešu, vai krievu. Pamatskolā un sagatavošanas skolai grupā kā trešā valoda divas stundas nedēļā tiks mācīta angļu valoda.

Papildus vācu un angļu valodai, sākumskolas skolēni var apgūt latviešu vai krievu valodu 4 stundas nedēļā. Visas valodu stundas pasniedz valodas nesēji. Mūsu mērķis ir panākt, lai skolēni runātu dažādās valodās valodas nesēja līmenī.

Skolas nodarbības notiek no 08:30 līdz 15:30, taču skola ir atvērta no 08:00 līdz 18:30. Pēc plkst. 15:30 skola piedāvā fakultatīvas nodarbības, kā arī bērnu pieskatīšanu līdz 18:30.

Jauns mācību gads

Jaunajam mācību gadam, kas sāksies 2020. gada 1. septembrī, skola uzņem bērnus vecumā no 15 mēnešiem līdz 10 gadiem (bērnus, kas dzimuši 2009.-2019. g.). Bērniem bez vācu valodas priekšzināšanām, kuri vēlas uzsākt mācības 1. klasē, piedāvājam iespēju apmeklēt intensīvus vācu valodas kursus no 13. jūlija līdz 21. augustam 2020. gadā.

"Nākotnes pasaulei ir nepieciešami daudzvalodu talanti"

Mūsu misija ir nodrošināt labvēlīgu vidi Jūsu bērnam, kur viņš var augt un attīstīties, vienlaikus iegūstot izglītību, kas nepieciešama, lai gūtu panākumus nākotnes pasaulē.

PAREIZA IZGLĪTĪBAS IZVĒLE NĀKOTNEI

Skolas jaunumi

Pirmsskolas un 1.klases Informatīvais vakars: Trešdiena, 2020.gada 27.maijs, no pulksten 17:00 līdz 19:00
Mācību gada noslēguma pasākums: Ceturtdiena, 2020.gada 18.jūnijā