schule@deutscheschuleriga.lv

Dzirnavu iela 16

Riga, Latvija

Monday to Friday

Laipni lūdzam Rīgas vācu skolā!

Vienīgā starptautiskā skola pašā Rīgas centrā!

Uzdāviniet savam bērnam trilinguālās apmācības iespējas!

Labvēlīga vide Jūsu bērna
attīstībai un izaugsmei!

Rīgas Vācu skolu apmeklē
bērni no 27 pasaules valstīm (2022)

STARPTAUTISKĀ RĪGAS VĀCU SKOLA

ir viena no labākajām starptautiskajām skolām Rīgā, kas dibināta 2015. gada vasarā. Skolas mērķis ir nodrošināt skolēniem starptautiski atzītu izglītību pēc Vācijas izglītības sistēmas visaugstākajiem standartiem.

Skolā var mācīties gan Latvijas iedzīvotāji, gan arī ārvalstu skolēni, kuru vecāki uzturas Latvijā. 2023. gada rudenī skolas vecākie skolēni jau būs 7. klasē. Skolā mācās gandrīz 300 bērnu no vairāk nekā 25 valstīm. Sākumskolā skolēni apgūst vācu, angļu valodu un trešo svešvalodu. Vidusskolā mācībām tiek pievienota ceturtā svešvaloda.

Pirmsskolas grupā, bērnudārzā un pagarinātās dienas grupā vācu pasniedzējiem palīdz vietējie, vāciski runājošie asistenti, kuri saprot arī latviešu, krievu un angļu valodu. Mācību un pedagoģijas programma ir vērsta uz vācu valodas prasmju apguvi tiem skolēniem, kuriem vācu valoda nav dzimtā. Programma ir veidota tā, lai skolēni bez jebkādām grūtībām varētu sākt mācības 1. klasē. Paralēli tam mūsu mazākie bērni ikdienā, rotaļu veidā, apgūst angļu valodu. Formāli angļu valodas ikdienas nodarbības sākas jau sagatavošanas grupā.

Papildus vācu un angļu valodai sākumskolas skolēni var apgūt arī latviešu un krievu valodu, kur viņiem tiek piedāvāts līdz 6 nodarbībām nedēļā. Visas valodas galvenokārt pasniedz tie pasniedzēji, kuriem attiecīgā valoda ir dzimtā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta tam, lai bērni brīvi pārvaldītu visas trīs valodas.

Vidusskolā (5. klasē un augstāk) tiek mācīta ceturtā svešvaloda, ar mērķi nodrošināt bērniem vidējo zināšanu līmeni. Skolēni var izvēlēties itāļu, ķīniešu, spāņu vai franču valodu.

Nodarbības skolā notiek katru dienu no plkst. 08:30 līdz 15:30, taču skolas durvis ir atvērtas no plkst. 08:00 līdz 18:30. Pēc plkst. 15:30 skola piedāvā palīdzību mājasdarbu izpildē, fakultatīvas ārpusstundu nodarbības un bērnu pieskatīšanu līdz plkst. 18:30.

Jauns mācību gads

Jaunajam mācību gadam, kas sāksies 2024. gada 1. septembrī, skola uzņems bērnus vecumā no 15 mēnešiem līdz 14 gadiem (bērnus, kas dzimuši 2009.-2023. g.). Uzņemšana sākumskolā vai vidusskolā bez pietiekamām vācu valodas zināšanām ir iespējama, nodrošinot privātstundas vācu valodā, kā arī apmeklējot vasaras sagatavošanas vācu valodas kursus, kas norisināsies no 2024. gada 15. jūlija līdz 16. augustam.

"Nākotnes pasaulei ir nepieciešami daudzvalodu talanti"

Mūsu misija ir nodrošināt labvēlīgu vidi Jūsu bērnam, kur viņš var augt un attīstīties, vienlaikus iegūstot izglītību, kas nepieciešama, lai gūtu panākumus nākotnes pasaulē.

PAREIZA IZGLĪTĪBAS IZVĒLE NĀKOTNEI

Skolas jaunumi

02. jūnijs, Futbola turnīrs ārā, tikai U9 (2015 un jaunāki), Kauguru vidusskolas stadions, Raiņa iela 118, Jūrmala 12. jūnijs, Orientēšanās sacensības, Kronvalda parkā, Rīga 20. jūnijs, Mācību gada noslēguma pasākums, Splendid Palace, Elizabetes iela 61, Rīga